DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 5.000,- Kč

Zástavy

Co si u nás zastavíte: 

  • Zlaté a stříbrné šperky 
  • Zlomkové zlato a stříbro
  • Mobilní telefony
  • LED TV
  • Herní konzole (Playstation, Xbox ...)
  • Notebooky, tablety 

 

Jak to probíhá:

Smlouvu může uzavřít jen plnoletá osoba, která předloží platný doklad totožnosti a je majitelem věci, která je zastavována. Zástavu zkontrolujeme, ověříme pravost a ryzost u zlata. Nabídneme částku, kterou můžeme na danou věc půjčit. Pokud se dohodneme, sepíšeme smlouvu. Hned po podpisu smlouvy dostanete peníze.

Smlouvy uzavíráme obvykle na dobu 4 týdnů, ale může být i na delší dobu. Kdykoliv během této doby můžete půjčku vrátit, úrok Vám spočítáme jen ke dni splacení půjčky. Neplatíte nic navíc.

Půjčenou částku můžete samozřejmě kdykoliv postupně splácet, není nutné ji vracet najednou. Není-li půjčena maximální možná částka, můžete si vždy ještě dopůjčit.

Smlouvu lze také prodloužit. Zaplatíte jen úrok a smlouvu prodloužíme o další 4 týdny. Jen u nás se při prodloužení smlouvy platí nižší úrok. Každý dostane slevu!

Nemáte-li momentálně peníze ani na prodloužení smlouvy, zavolejte nebo napište, vždy se domluvíme na prodloužení s odloženou platbou. Navíc pro stálé klienty máme připraveny slevové akce a nižší úrokové sazby.

Jestliže nestihnete dodržet termín splatnosti zástavní smlouvy, nic se neděje. U nás Vám zástava nepropadne hned druhý den po splatnosti. Ještě týden po splatnosti máte možnost smlouvu normálně prodloužit nebo vyzvednout. Pokud přijdete ještě později a zástava ještě nebude prodána, vždy Vám ji po uhrazení půjčené částky a úroku vrátíme zpět.

 

Za kolik si u nás půjčíte 

Půjčená částka Sazba úroku v %
Minimální výše úroku 50 Kč
0 - 5000 Kč  3,80 % za týden 
5001 - 20000 Kč  3,20 % za týden 
20001 - 50000 Kč  2,50 % za týden
50001 a více  5 % za měsíc 

 

Prodloužení smlouvy vždy se slevou